Baśnie i bajki

Baśnie i bajki do czytania - stare baśnie spisane niegdyś przez znanych bajkopisarzy (Hans Christian Andersen, bracia Grimm, Joseph Jacobs) są piękne i przekazują czytelnikowi (zazwyczaj dziecku) wartości szlachetne i dobre: miłość, przyjaźń, odwaga, prawdomówność. Warto czytać baśnie swojemu dziecku, niech pozna ten magiczny świat.

Puzzle dla dzieci

Układanki dla dzieci - Puzzle dla dzieci do ukladania o różnych stopniach trudności. Są dostępne puzle 9 elementów, 16 i 25 elementów. Puzzle mozna układać online na ekranie komputera.

Pomoc rodzinie

NiebieskaLinia.pl - "Niebieska Linia" to Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Na stronie znajdują się informacje przeznaczone dla ofiar przemocy w rodzinie oraz osób, które stykają się z tym problemem. Bezpłatnych konsultacje prawne, psychologiczne i socjalne.

Przebieg ciąży

Ciąża - Serwis Trymestr.pl opisuje przebieg ciąży z uwzględnieniem podziałów na trymestry, miesiące i tygodnie. Dostępne są unikalne, bardzo ciekawe zdjęca przedstawiające wygląd dziecka w brzuchu matki w różnych fazach rozwoju.

© Rodzice.net | Linki | Kontakt | rss kropka czerwona